+90 444 7 618 [email protected]

Damsan Makina Sanayi 1975 yılında Recep KOCABAŞ tarafından kurulmuştur. Üretimine tarım aletleri ile başlayarak araç üzeri ekipmanlar ile devam etmiştir.  İç piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda endüstriyel uygulamalarla, taş kırma tesisleri, beton tünel kalıpları, beton santrali ekipman ve makinaları imalatı ile yükselişine devam etmiştir. Balık işleme tesislerindeki iç ve dış piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda Balık unu ve balık yağı tesisleri kurmuştur. 

Müşteri Desteği

Her bir talep, şikâyet, istek ve öneriyi; ürün ve hizmetlerimizin, alt yapımızın ve yönetim kalitemizin geliştirilmesi için birer fırsat olarak görürürüz.

İleriyi Düşünen

Güncel gelişmeleri takip ederek alanında geleceği düşünerek daha iyi bir hizmete odaklanıyoruz.

Çözüm Üreten

Alanında Uzman Mühendis ekibiyle en doğru çözümleri sunuyoruz.

Damsan Makina Sanayi Balık sektörüne vermiş olduğu önemi balık yakalama ekipmanları olan ırgat teşkilatı,matafora,mastika tertibatı,hidrolik balık ağı makaraları,fishpump ve elekleri imalatını üretimine eklemiştir.Bünyesine katmış olduğu Alfamix ve Kocabaş metal ile birlikte sektöre yeni bir hız kazandırarak tarım aletleri,yem tesisleri, yedek parça ve ekipmanları,Balıkçı Gemi inşasından sonra balık yemi ve Büyükbaş kanatlı yemi fabrika kurulumlarıyla yatırımcının yanında olmayı sürdürmektedir. 

  • Marka Stratejisi 80%
  • İnternet Pazarlamacılığı 60%
  • Müşteri Memnuniyeti 70%
  • Mühendislik Çalışması 90%